معرفی شرکت

همانطور که آمار و تحقیقات نشان می دهد تکنولوژی واقعیت مجازی در جهان روز به روز در حال پیشرفت و گسترش در زمینه های جدیدی اعم از تفریح و سرگرمی، آموزش، درمان، توریسیت، صنعت و حتی نظامی می باشد که گسترش روز افزون سرمایه گذاری های بین المللی گواه روشنی بر این ادعاست و در آینده ای بسیار نزدیک، شاهد نفوذ چشم گیر ریشه های این تکنولوژی در بسیاری از جنبه های زندگی روزمره و حتی فعالیت های کاری، تحصیلی و ورزشی مان خواهیم بود. در همین راستا، شرکت اردوهای دنیای مجازی الوند با رویکردی همه جانبه در زمینه ی تکنولوژی واقعیت مجازی مشغول به فعالیت می باشد.

به طور کلی می توان گفت تکنولوژی واقعیت مجازی به جای دیدن تصاویر و یا مطالعه متون و فرآیندها، شما را در محیطی بازسازی شده قرار می دهد که این موضوع به دلیل درگیر کردن جنبه های سمعی و بصری و حتی لامسه ی شما، بازده ذهنی تان را چندین برابر افزایش می دهد و یا از طریق قرار دادن شما در شرایط و محیط های گوناگون هزینه ی انجام خیلی از آزمایش ها، عملیات ها، تفریحات در شرایطی واقعی را حذف می کند. در حال حاضر مجموعه اردو با بیش از 10 نمایندگی در سراسر ایران به عنوان بزرگترین مجموعه ی واقعیت مجازی در ایران با مجموعه های تفریحی و سرگرمی و خدمات آموزشی واقعیت مجازی شناخته می شود.

شرکت اردو مفتخر به دریافت تندیس شرکت نمونه در یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال از دست وزیر محترم ارتباطات می باشد.

همانطور که آمار و تحقیقات نشان می دهد تکنولوژی واقعیت مجازی در جهان روز به روز در حال پیشرفت و گسترش در زمینه های جدیدی اعم از تفریح و سرگرمی، آموزش، درمان، توریسیت، صنعت و حتی نظامی می باشد که گسترش روز افزون سرمایه گذاری های بین المللی گواه روشنی بر این ادعاست و در آینده ای بسیار نزدیک، شاهد نفوذ چشم گیر ریشه های این تکنولوژی در بسیاری از جنبه های زندگی روزمره و حتی فعالیت های کاری، تحصیلی و ورزشی مان خواهیم بود. در همین راستا، شرکت اردوهای دنیای مجازی الوند با رویکردی همه جانبه در زمینه ی تکنولوژی واقعیت مجازی مشغول به فعالیت می باشد. به طور کلی می توان گفت تکنولوژی واقعیت مجازی به جای دیدن تصاویر و یا مطالعه متون و فرآیندها، شما را در محیطی بازسازی شده قرار می دهد که این موضوع به دلیل درگیر کردن جنبه های سمعی و بصری و حتی لامسه ی شما، بازده ذهنی تان را چندین برابر افزایش می دهد و یا از طریق قرار دادن شما در شرایط و محیط های گوناگون هزینه ی انجام خیلی از آزمایش ها، عملیات ها، تفریحات در شرایطی واقعی را حذف می کند. در حال حاضر مجموعه اردو با بیش از 10 نمایندگی در سراسر ایران به عنوان بزرگترین مجموعه ی واقعیت مجازی در ایران با مجموعه های تفریحی و سرگرمی و خدمات آموزشی واقعیت مجازی شناخته می شود. شرکت اردو مفتخر به دریافت تندیس شرکت نمونه در یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال از دست وزیر محترم ارتباطات می باشد.

اهداف مجموعه

رشد و گسترش نمایندگی ها در زمینه ی تفریح و سرگرمی و معرفی این تکنولوژی به عموم مردم از این طریق.
گسترش و پیشبرد کاربردهای این تکنولوژی در زمینه های آموزش، درمان، توریست، صنعت و نظامی از طریق معرفی پتانسیل های موجود این تکنولوژی به سازمان ها و مراکز مربوطه.
معرفی و استفاده از دستگاه ها و تکنولوژی های مرتبط در شاخه های مختلف واقعیت مجازی همزمان با بروزترین و بزرگترین مراکز فعال دنیا در این عرصه.

تایم لاین

فروردین ۹۳
شروع کار با دستگاه آکیولس DK1 در ایستگاه های نوروزی شمال کشور
فروردین ۹۴
شروع کار با دستگاه آکیولس DK2 در ایستگاه های نوروزی شمال کشور
فروردین ۹۵
گسترش کار با دستگاه آکیولس DK2 در ایستگاه های نوروزی شمال کشور
مرداد ۹۵
شروع کار با دستگاه های HTC VIVE و رونمایی از آن در جشنواره تابستانی بام تهران
مهر ۹۵
افتتاح اولین کلاب واقعیت مجازی ایران با نام ایستگاه آدرنالین در منطقه سعادت آباد تهران
فروردین ۹۶
افتتاح اولین شعبه ایستگاه آدرنالین در شهر بابلسر
شهریور ۹۶
انتقال شعبه مرکزی به زعفرانیه، گسترش فضا و مجموعه
آبان ۹۶
شرکت در نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال و دریافت تندیس غرفه ی نمونه نمایشگاه
اسفند ۹۶
افتتاح شعبه ایستگاه آدرنالین در کرج
مرداد ۹۷
اخذ نمایندگی انحصاری فروش و خدمات شرکت کت واک (KAT WALK) در ایران (بزرگترین تولیدکننده تردمیل های واقعیت مجازی دنیا)
شهریور ۹۷
افتتاح دو شعبه ایستگاه آدرنالین بصورت همزمان در اصفهان
مهر ۹۷
شرکت در نمایشگاه تلکام و همکاری با شرکت همراه اول
آبان ۹۷
شرکت در اولین نمایشگاه رسانه های دیجیتال در حوزه سلامت و رونمایی از برنامه شبیه ساز جراحی در آن
بهمن ۹۷
افتتاح شعبه جزیره ی کیش با بهره گیری بیش از ۱۴ دستگاه از جدیدترین نسل دستگاه های واقعیت مجازی در مساحتی بالغ بر ۲۰۰ متر مربع
اسفند ۹۷
افتتاح مجهزترین مرکز تخصصی واقعیت مجازی کشور در مجتمع تجاری ارگ تجریش تهران با مساحتی بالغ بر ۲۵۰ مترمربع
با رویای خود در واقعیت روبرو شوید